Przyczepa hybrydowa

Przyczepa hybrydowa RCM Clever Turtle, to innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność lawety do przewozu kompaktowych maszyn budowlanych, wywrotki hydraulicznej oraz przyczepy do przewozu kruszyw i materiałów budowlanych. Pomysły powstały na placu budowy i wyniknął z rzeczywistego zapotrzebowania na tego rodzaju produkt. Rozwiązanie stanowi przełom w zakresie efektywności i przeprowadzenia prac ziemnych przy jednoczesnej redukcji kosztów zakupu i eksploatacji w stosunku do maszyn obecnie dostępnych na rynku.

Innowacyjna przyczepa hybrydowa Clever Turtle CT1 o dopuszczalnej masie całkowitej 21 ton umożliwia sprawny transport na plac budowy większość kompaktowego sprzętu – począwszy od minikoparek na walcach drogowych kończąc.

– masa własna 5650kg
– całkowita dopuszczalna masa 21000kg
– pojemność nadwozia przyczepy 10m³
– kąt podnoszenia nadwozia przyczepy 48⁰
– długość całkowita 7m
– szerokość całkowita 2,5m
– wysokość całkowita 2,7m

Przyczepa hybrydowa jest idealnym i niezastąpionym rozwiązaniem zarówno przy pracach ziemnych jak i w gospodarstwach rolniczych.
Umożliwia dogodny transport sprzętu budowlanego na plac budowy, a w czasie pracy maszyny przyczepa służy do przewozu np. ziemi z wykopu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich partnerów biznesowych, pouszukujących rzetelnych, terminowych usług CNC najwyższej jakości. jak również solidnego i niezawodnego wykonawcy.