Przyczepy

Odtwórz wideo

hybrydowa CT1

RCM Clever Turtle CT1 – przyczepa hybrydowa, która łączy w sobie funkcjonalność lawety do przewozu kompaktowych maszyn budowlanych, wywrotki hydraulicznej jak również przyczepy do przewozu kruszyw i materiałów budowlanych. Jest to rozwiązanie przełomowe w zakresie efektywności prowadzenia prac ziemnych. W porównaniu z maszynami obecnie dostępnymi na rynku, Clever Turtle CT1 gwarantuje redukcję kosztów operacyjnych.

Skorupowa ct2

RCM Clever Turtle CT2 – uniwersalna przyczepa skorupowa / budowlana o nowoczesnym designie, a zarazem wysokich parametrach wytrzymałościowych. W standardzie wyposażona jest w siłowniki hydrauliczne tylnej klapy, które zapobiegają przypadkowemu jej otwarciu. Doskonale sprawdza się przy transporcie roślin okopowych, czy materiałów sypkich np. żwiru.

HYBRYDOWA MAX

Wkrótce w ofercie RCM pojawi się model MAX, który będzie szerszy o 240 mm oraz RCM …? – całkowicie nowe rozwiązanie dedykowane do ciągania za koparką z możliwością przyłączenia do ciągników rolniczych oraz fasttracków. Największym atutem będą hamulce hydrauliczno/pneumatyczne oraz wychylny dyszel + klapo drzwi.

Zapraszamy do współpracy wszystkich partnerów biznesowych, pouszukujących rzetelnych, terminowych usług CNC najwyższej jakości. jak również solidnego i niezawodnego wykonawcy.